חופה שוויונית

בחופה שיוויונית יש מקום שווה ומכבד לכלה ולחתן, בהתאם לעולם הערכים המודרני. הטקס מתקיים על הרצף שבין מסורת לחידוש, עם מקום לבחירות אישיות של הזוג, כך שעולמם הפנימי והתרבותי יבוא לידי ביטוי הולם.
בתהליך ההכנה לקראת החופה מתבררות גם שאלות של מעמד משפטי של הזוגיות וניתן מענה לאתגרים העומדים בפני מי שאינם רוצים לשתף פעולה עם מוסד הרבנות הראשית בישראל.

מוזמנים לקבוע פגישה עם הרַבָּה אילה 054-624-6811

מתוך כתובה של אחד הזוגות:

באהבה גדולה ובלב שלם אנו באים בברית הנישואין על מנת להיות שותפים ברוח ובחומר ולהקים בית מאושר, אשר יושתת על ערכינו ויהיה מלא בשמחה, פתיחות, סובלנות וחברות. נחלק בינינו את מלאכת החיים מתוך רצון כן, בשוויון ובהגינות. נמצא בליבנו שלווה ואחווה להושיט לזר ולחלש ידינו התומכת. נשאב כוח מן החיבור שבינינו ונתמוך ונעודד יצירה משותפת ונפרדת. בכך, ניתן לכל אחד משנינו הזדמנות שווה לצעוד בגאווה אך להצניע לכת. אנו מבטיחים לדאוג לרווחתו ואושרו של כל אחד מאתנו תוך תמיכה, התחשבות, וגילוי לב הדדי.
נגדל את ילידנו במסירות ובחום, ונחנכם ברוח הקדמה, אהבת האדם והטבע, למעשים טובים ואהבת חינם. נלמדם את יופייה ואת חכמתה של מסורת עמם ואת תולדות משפחותינו, ונלמד איתם ומהם.
נדע להתגבר על ימים קשים ולמצוא את הכוח להבין ולסלוח. להיות מודעים למשותף ולשונה, למפריד ולמאחד ולעמוד זו לצד זה. נשאף להיות ערים ופתוחים זה לצרכי זו, ולהגיע להגשמה הדדית של צרכי הרגש והשכל, הגוף והנפש. שנחזק איש את רעהו ונתחזק באהבתנו.

צרו קשר contact 

הרבה אילה רונן סמואלס

ayalasamuels@gmail.com

054-6246811